Ogłoszenia duszpasterskie: III Niedziela Wielkanocna

Niedziela, 5 maja 2019 17:10

1. Dzisiaj w naszej Parafii przeżywamy Uroczystość Odpustową ku czci Św. Stanisława Biskupa i Męczennika. Sumie odpustowej o godz. 11.30 będzie przewodniczył nasz rodak jubilat ks. Andrzej Pierwoła. Nabożeństwa Majowe - dzisiaj i w tygodniu o godz. 18.30.
    - poniedziałek - święto Świętych Apostołów - Filipa i Jakuba
    - środa- Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, Patrona Polski - Odpust we Frydmanie o godz. 11.00
  2. Za tydzień uroczystość I Komunii św. na mszy św. o godz. 11.00. Próby dzieci kl. III przed uroczystością będą w środę, czwartek i piątek o godz. 17.00. Spowiedź św. dla dzieci i rodziny będzie w sobotę o godz. 9.00 - dzieci przychodzą do kościoła o godz. 8.50 z książeczkami.
    Spotkania: - wtorek - Koło Misyjne - godz.16.00
  3. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie i ubranie kościoła na uroczystość odpustową oraz ofiarę na kwiaty rodzicom dzieci pierwszokomunijnych oraz za dekorację kwiatami p. Joannie Szczęch. Bóg zapłać !
  4. Składka przeznaczona na potrzeby gospodarcze i inwestycyjne Parafii będzie za tydzień 12.05.. Pragniemy, w najbliższym możliwym czasie,w miarę zebranych środków ze składek gospodarczych,wykonać pomieszczenie sanitarne - toalety.
ks. Mieczysław Szlaga - proboszcz