Ogłoszenia duszpasterskie: XIII Niedziela zwykła

Niedziela, 30 czerwca 2019 06:56

1. Dzisiaj - uroczyste zakończenie Nabożeństw Czerwcowych na mszy św. o godz. 10.00 połączone z procesja eucharystyczną.
    Miesiąc lipiec jest tradycyjnie miesiącem Najdroższej Krwi Chrystusa Pana.

- środa - święto - św. Tomasza, apostoła
    - czwartek - święto - Rocznica Poświęcenia Bazyliki Metropolitalnej w Krakowie
    - sobota - wspomnienie bł. Marii Teresy Leduchowskiej, dziewicy
  2. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Z Sakramentu Pokuty można skorzystać w czwartek od godz. 18.00 i w piątek od godz. 17.30. W czwartek - I miesiąca - o godz. 18.00 Godzina Święta i adoracja z modlitwą w intencji nowych powołań kapłańskich i zakonnych (prowadzi kolejna Roża). W piątek o godz. 6.30 Nabożeństwo do Serca Pana Jezusa, a o godz. 7.00 i 19.00 Msze św., o godz. 18.00 adorację poprowadzi Honorowa Straż NSPJ. Odwiedziny chorych z Komunią św. w piątek od godz. 8.00.W sobotę Nabożeństwo do Niepokalanego Serca NMP o 6.30 i Msza św. o godz. 7.00 oraz o godz.18.00.
  3. W przyszłą niedzielę - I miesiąca - po Mszy św. o godz. 7.00 spotkanie wszystkich członkiń i członków Róż Żywego Różańca oraz członkiń Honorowej Straży NSPJ- zmiana tajemnic i bilecików. Składka w przyszłą niedzielę przeznaczona na potrzeby gospodarcze i inwestycyjne Parafii.
  4. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Ks. Kosibowicza. Bóg zapłać !
  5. Serdecznie witamy w naszej Parafii gości, wczasowiczów, życzymy Wam radosnego i z opieką Bożą wypoczynku w naszej miejscowości.
ks. Mieczysław Szlaga - proboszcz