Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie: XIV Niedziela zwykła

Niedziela, 7 lipca 2019 00:19

 1. Dzisiaj I niedzieli miesiąca - zamiast kazania po każdej mszy św. adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.00 spotkanie wszystkich członkiń i członków Róż Żywego Różańca oraz członkiń Honorowej Straży NSPJ- zmiana tajemnic i bilecików. Składka w dzisiejszej niedzieli przeznaczona na potrzeby gospodarcze i inwestycyjne Parafii - gromadzimy środki finansowe na wykonanie tak potrzebnego pomieszczenia sanitarnego - toalety.

  Kalendarz liturgiczny:
  - poniedziałek -wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
  - czwartek - święto Św. Benedykta, opata, patrona Europy
  - piątek - wspomnienie św.Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
  - sobota- wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykt
 2. W środę o godz. 18.30 zapraszam na Adorację tych, którzy podjęli Duchową Adopcję Dziecka Poczętego połączoną z Nowenną do MB Nieustającej Pomocy.
 3. W czwartek przypada Narodowy Dzień Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na Polakach obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej.
 4. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Ks. Kosibowicza. Bóg zapłać !
 5. Serdecznie witamy w naszej Parafii gości, wczasowiczów, życzymy Wam radosnego i z opieką Bożą wypoczynku w naszej miejscowości.
ks. Mieczysław Szlaga - proboszcz