Ogłoszenia duszpasterskie: XVIII Niedziela zwykła

Niedziela, 4 sierpnia 2019 08:06

1. Dzisiejsza niedziela - I miesiąca - zamiast kazania po każdej mszy św. wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Po Mszy św. o godz. 7.00 spotkanie wszystkich członkiń i członków Róż Żywego Różańca oraz członkiń Honorowej Straży NSPJ- zmiana tajemnic i bilecików. Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona na potrzeby gospodarcze i inwestycyjne Parafii.

* wtorek - święto Przemienienia Pańskiego
    * czwartek - wspomnienie św. Dominika - prezbitera
    * piątek - święto św. Teresy Benedykty od Krzyża - dziewicy i męczennicy patronki Europy
    * sobota - święto św. Wawrzyńca - diakonia i męczennika
  2. Uroczystości dożynkowe w naszym kościele będą w niedzielę 25.08. Msza święta dożynkowa - dziękczynna za plony ziemi na sumie o godzinie 10.00. Wieniec dożynkowy w tym roku przygotowują mieszkańcy Rówienki /ulice Ogrodowa i O. Małkowskiej/.
  3. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Ks. Kosibowicza. Bóg zapłać !
  4. Serdecznie witamy w naszej Parafii gości i wczasowiczów, życzymy Wam radosnego i z Bożym błogosławieństwem pobytu i wypoczynku w naszej miejscowości.
ks. Mieczysław Szlaga - proboszcz