Ogłoszenia duszpasterskie: XXV Niedziela zwykła

• czwartek - wspomnienie świętych męczenników Kosmy i Damiana
  • piątek - wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
  • sobota - wspomnienie św. Wacława, męczennika, patrona katedry krakowskiej
  • niedziela - święto Świętych Archaniołów - Michała, Gabriela i Rafała - Odpust w Dębnie - suma o godz. 11.30

Spotkania:
  • piątek - bierzmowani - kl. VIII o godz. 15.30; kl. VII o godz. 16.30

1. Decyzją ks. abp Marka Jędraszewskiego dekanat Niedzica /w tym również nasza Parafia/ został wyznaczony na dekanat patronacki w materialnym wspieraniu nowo budujących się kościołów. W przyszłą niedziele na wszystkich Maszach świętych wygłosi kazania i zbierze składkę na ten cel ks. Janusz Bola - salwatorianin z parafii NMP Matki Zbawiciela w Zakopanem - Antałówki.
  2. W imieniu ks. Proboszcza Parafii w Kluszkowcach i poszkodowanej rodziny w pożarze, pragnę wyrazić serdeczne podziękowanie za Waszą gorący odruch serca i ofiarność - na ten cel zebraliśmy w zeszłą niedzielę do puszek kwotę 1830 zł. Serdeczny Bóg zapłać !
  3. Przypominamy i zachęcamy do zapisów na naszą Parafialną Pielgrzymkę na Dolny Śląsk, która odbędzie się w dniach 11 i 12 października - zapisy w zakrystii.
  4. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Ogrodowej. Bóg zapłać !
  5. Są do nabycia kalendarze Gościa Niedzielnego na rok 2020 - poświęcony 100- leciu urodzin św. Jana Pawła II - w cenie 7 zł.
ks. Mieczysław Szlaga- proboszcz