Ogłoszenia duszpasterskie: V Niedziela wielkanocna

Niedziela, 10 maja 2020 14:12

1. Dzisiaj msze św. o godz. 7.00, 10.00 i 19.00.
    Nabożeństwa Majowe dzisiaj i w tygodniu o godz. 18.30.
  2. W ramach comiesięcznej składki inwestycyjnej - gospodarczej - decyzją Rady Parafialnej, swoją ofiarę na ten cel, będzie można złożyć dzisiaj w niedzielę 10.05. na tacę w kościele oraz do odpowiednich puszek u Przedstawicieli Rady Parafialnej, którzy w godzinach od 15.00 do 17.00 dotrą do naszych domów, by zebrać tę ofiarę. Wszystkim ofiarodawcą składamy serdeczne podziękowanie za to, że w tak trudnym czasie, w różnej formie, złożyli ofiary na potrzeby parafii - Bóg zapłać.

- czwartek - święto św. Macieja, Apostoła
    - sobota - święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika - głównego Patrona Polski
  3. W piątek - III miesiąca - o godz. 18.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu - adoracja, koronka i Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego oraz Nabożeństwo Majowe.
  4. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Ks. Kosibowicza. Bóg zapłać!
  5. W imieniu rodziny Giblak pragnę serdecznie podziękować wszystkim ofiarodawcom mszy św. pogrzebowych za dusze ś.p. Anny Giblak - Bóg zapłać.
Przypominamy
W naszym kościele codziennie i w niedzielę na każdej mszy św. może uczestniczyć 23 osoby.
Do kościoła wchodzimy przez zakrystię, a wychodzimy wyjściem bocznym. Zachowujemy bezpieczną odległość min. 2m. Przypominamy o obowiązku zakrywania twarzy w czasie pobytu w kościele. Pierwszeństwo uczestnictwa we mszy św. mają osoby zamawiające w danym dniu intencję mszalną - osoby te prosimy,aby przychodziły wcześniej, ponieważ w miesiącu maju jest nabożeństwo o godz. 18.30 lub zgłosić chęć udziału we mszy św. wcześniej w zakrystii.
Okazja do spowiedzi św. w maju codziennie przed nabożeństwem majowym od godz. 18.00. oraz w niedzielę pół godziny przed każdą mszą św.
Wszystkie nowe informacje i ogłoszenia naszej Parafii są publikowane na naszej stronie internetowej parafiasromowce.pl

Ks. Mieczysław Szlaga - proboszcz