Ogłoszenia duszpasterskie: XX Niedziela zwykła

- Czwartek: wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
- Piątek: wspomnienie św. Piusa X, papieża
- Sobota: wspomnienie Najśw. Maryi Panny Królowej

Zarząd Koła w Szczawnicy Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną składa serdeczne podziękowanie za ofiary przekazane przez Państwa podczas zbiórki do puszek przeprowadzonej w ostatnią niedzielę. Zebrano 3.642,50 zł.

W tym tygodniu przypada III piątek miesiąca o godz. 18.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu - adoracja i Koronka do Miłosierdzia Bożego.

Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Ogrodowej. Bóg zapłać.
W tym roku Wieniec Dożynkowy przygotowują mieszkańcy z ul. Granicznej. Msza św. Dożynkowa w naszej parafii, 30 sierpnia o godz. 10.00.
We wtorek i czwartek Msza św. o godz. 7.00 a w pozostałe dni o godz. 19.00.
Bardzo serdecznie witamy w naszej Parafii gości, wczasowiczów, życzymy Wam radosnego i spokojnego wypoczynku.
Zachęcam do lektury gazet katolickich, do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”, w którym można przeczytać ciekawe artykuły między innymi: rozmowa z arcybiskupem Grzegorzem Rysiem o tym, czy Kościół katolicki w Polsce potrzebuje przewodnika oraz Zwycięstwo w Bitwie Warszawskiej w 1920 roku ocaliło chrześcijańską cywilizację w Europie. Mija sto lat od Cudu nad Wisłą.