Ogłoszenia duszpasterskie: XXII Niedziela zwykła

Niedziela, 30 sierpnia 2020 08:08

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sromowcach Wyżnych, zawiadamia, że w związku z epidemią Covid – 19 oraz obowiązywaniem obostrzeń spowodowanych strefą czerwoną, została ustalona inna niż dotychczas organizacja rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Szczegółowe informacje oraz procedury umieszczone są na stronie internetowej szkoły. Prosimy rodziców oraz uczniów o zapoznanie się.

W przyszłą niedzielę składka przeznaczona na potrzeby gospodarcze i inwestycyjne w parafii

Przypominam, że znajdujemy się w Strefie Czerwonej obowiązują maseczki oraz zachowanie bezpiecznej odległości w kościele.

Rozpoczynamy nowy rok szkolny, zapraszam klasy 1 – 4 na Mszę św. w poniedziałek o godz. 18.00, a klasy 5 – 8 we wtorek na godz. 7.00 możliwość spowiedzi przed mszą św.

W kalendarzu liturgicznym:
- Czwartek: wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża
- Sobota: wspomnienie św. Matki Teresy z Kalkuty

W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąc. Spowiedź w czwartek i piątek od godz. 17.00. W czwartek I miesiąca od godz. 17.00 Godzina Święta i adoracja z modlitwą o nowe powołania kapłańskie i zakonne, zwłaszcza z naszej parafii. (prowadzi kolejna Róża)
W piątek o godz. 6.30 Nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa, o godz. 7.00 i 18.00 Msza św. O godz. 17.00 adorację poprowadzi Honorowa Straż NSPJ.
Odwiedziny do chorych z Komunią św. w piątek o godz. 8.00, proszę zgłosić chorych w zakrystii.

Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Granicznej . Bóg zapłać.
We wtorek, czwartek, piątek i sobotę Msza św. o godz. 7.00 a w pozostałe dni o godz. 18.00
Bóg zapłać mieszkańcom ul. Granicznej za przygotowanie wieńca dożynkowego
Zachęcam do lektury gazet katolickich, do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny” oraz „Mały Gość Niedzielny” dla dzieci.