Ogłoszenia duszpasterskie: XXIII Niedziela zwykła

Niedziela, 6 września 2020 12:32

Dziś pierwsza Niedziela miesiąca po Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu (i zmianka różańcowa po Mszy o godz. 7.00) Modlimy się w tym miesiącu wrześniu za dzieci i młodzież, którzy rozpoczęli Nowy Rok Szkolny

Bóg zapłać za ofiary, które złożyliście w ostatnią niedziele 26.350 zł, jak również te dzisiejsze na potrzeby i inwestycje w naszej parafii.

Dziś po Mszy św. wieczornej, spotkanie Rady Parafialnej na plebanii.

W środę po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszam na spotkanie, kandydatów na ministrantów.

W następną niedzielę po Mszy św. o godz. 10.00 zapraszam na spotkanie, rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

W kalendarzu liturgicznym:
- Wtorek: święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny
- Środa: wspomnienie bł. Anieli Salawy, dziewicy

Sprawy kancelaryjne, proszę załatwiać po Mszy św. porannej czy wieczornej.

Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Granicznej . Bóg zapłać.
We wtorek, czwartek i sobotę Msza św. o godz. 7.00 a w pozostałe dni o godz. 18.00
Zachęcam do lektury gazet katolickich, do nabycia „Niedziela” i „Gość Niedzielny”