Ogłoszenia duszpasterskie: XXVIII Niedziela zwykła

Niedziela, 11 października 2020 07:29

1. Składam podziękowanie, za ofiarowany kamień, Panu Jarosławowi Knutelski i Panu Grzegorzowi Kęsek.
    Pamiętajmy obwiązują nas maseczki i zachowanie bezpiecznej odległość w kościele.
  2. W naszym kościele różaniec codziennie o godz. 17.30, zachęcam do wspólnej modlitwy dzieci, młodzież i dorosłych .

W tym tygodniu różaniec poprowadzą:
    - Poniedziałek: klasa IV
    - Wtorek: klasa V
    - Środa: klasa VI
    - Czwartek: klasa VII
    - Piątek: klasa VIII
    - Sobota: Róże różańcowe
    - Niedziela: Straż Honorowa NSPJ
  3. Bóg zapłać, Różom różańcowym i Panu kościelnemu za przygotowanie ołtarzy i procesji różańcowej, wokół kościoła.
  4. Dziś obchodzimy XX Dzień Papieski pod hasłem: „Totus Tuus” tradycyjnie po każdej Mszy św. odbędzie sie zbiórka do puszek będąca podstawą finansowania programu stypendialnego Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  5. W miesiącu październiku przyjmujemy w zakrystii, na wypominki jednorazowe i roczne po każdej Mszy św.
  6. W kalendarzu liturgicznym:
    - Wtorek: wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego
    - Czwartek: wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy
    - Piątek: wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
    - Sobota: wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
    - Niedziela: wspomnienie św. Łukasza, ewangelisty, który jest patronem służby zdrowia
  7. Następna niedziela rozpoczyna „Tydzień Misyjny” składka przeznaczona jest na cele misyjne
  8. Bóg zapłać za ofiary z ostatniej niedzieli, na potrzeby i inwestycje w naszej parafii, złożono: 5156 zł.
  9. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Bystrej . Bóg zapłać.