Ogłoszenia duszpasterskie: XXXII Niedziela zwykła

Niedziela, 8 listopada 2020 09:28

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki i zachowanie bezpiecznej odległości, podczas nabożeństw w kościele, 1 osoba na 15 metrów.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    - Poniedziałek: Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
    - Wtorek: wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża
    - Środa: wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. (Narodowe Święto Niepodległości)
    - Czwartek: wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
    - Piątek: wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna męczenników Polski
  3. Bóg zapłać za wszelkie ofiary, zwłaszcza z ostatniej niedzieli na potrzeby gospodarcze i inwestycyjne w naszej parafii złożono: 3050zł.
  4. W tygodniu przed Mszą św. wieczorną odmawiamy różaniec w intencji zmarłych wypominanych
  5. W środę 11 listopada Narodowe Święto Niepodległości, modlimy się w intencji naszej Ojczyzny.
  6. Przypomninam i zwracam się z prośbą, dbajmy o prządek na cmentarzu, aby był schludny i zadbany, wszelkie śmieci zabieramy do domu. Przy wymianie pomników, krzyży nie zostawiamy starych pod murem należy je uprzątnąć.
  7. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Polna i Wojska Polskiego . Bóg zapłać.