Ogłoszenia duszpasterskie: XXXIV Niedziela zwykła

Niedziela, 22 listopada 2020 12:09

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki i zachowanie bezpiecznej odległości, podczas nabożeństw w kościele, 1 osoba na 15 metrów.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    - Wtorek: wspomnienie św. męczenników Andrzeja Dung-Lac i Towarzyszy
  3. Dziś Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata oraz wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy patronki muzyki kościelnej, po Mszy św. o godz. 10.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za publiczne odmówienie Aktu poświęcenia w uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata można uzyskać odpust zupełny
  4. Za tydzień rozpoczyna się Adwent, zapraszam na roraty, dzieci z lampionami
  5. Dziś po Mszy św. wieczornej, zapraszam na spotkanie Radę Parafialną
  6. W sobotę po Mszy św. wieczornej spotkanie z kandydatami do bierzmowania
  7. Zakończyliśmy prace budowlane przy murze cmentarnym oraz obok kaplicy za materiał i robociznę zapłaciliśmy 24 534 zł.
  8. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Trzech Koron. Bóg zapłać.