Ogłoszenia duszpasterskie: III Niedziela Adwentu

Niedziela, 13 grudnia 2020 21:20

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki i zachowanie bezpiecznej odległości, podczas nabożeństw w kościele, 1 osoba na 15 metrów.
    Dzisiejsza III niedziela Adwentu to niedziela Gaudete – „Radujcie się” – „Pan Jest Blisko”. Od 16 grudnia rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw o życie chrześcijańskie rodzin. W naszych modlitwach polecamy Bogu wszystkie rodziny naszej parafii.
  2. Bóg zapłać za wszelkie ofiary, które składacie w każdą niedzielę i święta wspierając różne akcje. Składam serdeczne podziękowanie za ostatnią składkę na potrzeby inwestycyjne w naszej Parafii złożono 4970 zł . Dzisiaj ofiarami do puszek, wspieramy Kościół na Wschodzie
  3. Wkalendarzu liturgicznym:
    - Poniedziałek: wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
  4. Roraty w tygodniu o godz. 7.00, a w środę o godz. 18.00.
  5. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca, przed Mszą o godz. 7.00, po odśpiewaniu „Godzinek”, odmówimy koronkę do Miłosierdzia Bożego.
  6. W niedzielę 20 grudnia spowiedź święta adwentowa w naszej Parafii od godz. 13.30 do 16.00, z przerwą od godz. 14.30-15.00. W spowiedzi pomagają nam księża z dekanatu, nie zostawiajmy spowiedzi na ostatnią chwilę.
  7. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Trzech Koron i Wojska Polskiego. Bóg zapłać.