Ogłoszenia duszpasterskie: Święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa

Niedziela, 27 grudnia 2020 10:18

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki i zachowanie bezpiecznej odległości, podczas nabożeństw w kościele, 1 osoba na 15 metrów.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    - Poniedziałek: Święto Świętych Młodzianków, męczenników
    - Wtorek: wspomnienie św. Tomasza Becketa, biskupa męczennika
    - Czwartek: wspomnienie św. Sylwestra I, papieża, o godz. 17.30 nabożeństwo na zakończenie roku i Msza św. o 18.00 Dziękczynno – błagalna, podziękowanie Bogu za mijający rok
    - Piątek: Uroczystość świętej Bożej Rodzicielki Maryi, Msze św. jak w niedzielę o godz. 8.00, 10.30, 16.00
    - Sobota: Wspomnienie świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu biskupów. Jest to pierwsza sobota miesiąca nabożeństwo do Niepolanego Serca Maryi Panny o godz. 6.30 i Msza św. o godz. 7.00 i 18.00
  3. Następna niedziela to I miesiąca, składka przeznaczona na inwestycje w naszej Parafii, zbieramy na drenaż wokół kościoła.
  4. W sobotę 19 grudnia br. w Maniowach miał miejsce groźny pożar budynku mieszkalnego, składka do puszek na ten cel w następną niedzielę po każdej mszy św.
  5. Składam serdeczne podziękowanie za całoroczną opiekę nad parafialnymi choinkami dla ogrodnika parafialnego oraz za ofiarowanie jednej z choinek pewnej rodzinie. Dziękuję pewnym osobom za ozdoby choinkowe do naszego kościoła. Jak również podziękowanie dla Pana Kościelnego i młodzieży za ubranie choinek i zrobienie szopki.
  6. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Św. Kingi. Bóg zapłać.