Ogłoszenia duszpasterskie: Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim

Niedziela, 3 stycznia 2021 09:59

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki i zachowanie bezpiecznej odległości, podczas nabożeństw w kościele, 1 osoba na 15 metrów.
  2. Dziś pierwsza niedziela miesiąca po każdej Mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu,( po mszy św. o godz. 8.00 zmianka różańcowa)
  3. W kalendarzu liturgicznym:
    - Środa: Uroczystość Objawienia Pańskiego, Msze św. jak w niedziele o godz. 8.00, 10.30, 16.00. Na sumie pobłogosławimy kredę i kadzidło. W tym dniu przypada dzień modlitw dzieci i młodzieży w intencji misji.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca o godz. 17.00 Godzina święta i adoracja z modlitwą o nowe powołania kapłańskie i zakonne (prowadzi kolejna Róża)
  5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary, które składacie. Na misje złożono: 2 140 zł
  6. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Św. Kingi. Bóg zapłać.
Ks. Rafał Jurczasiak – proboszcz