Parafialna Droga Krzyżowa - Niedziela Palmowa -

Sobota, 29 kwietnia 2017 21:18

W Niedzielę Palmową - 09.04.2017 r. - jak co roku zgromadziliśmy się licznie na parafialnej Drodze Krzyżowej na „Sromowskiej Kalwarii”. Jej przeżycie wprowadziło nas w przeżywanie tajemnic Wielkiego Tygodnia. Przynieśliśmy tez nasze życiowe krzyże by nieść je z Jezusem – ufni , że dzięki temu będzie nam je łatwiej nieść – niech Jezus Cierpiący umocni nas w tym.

Eliminacje Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w piłce nożnej halowej - ETAP REJONU PODHALA - SPISZA - ORAWY - 24.02.2017r. Biały Dunajec

Środa, 8 marca 2017 07:54

Nasi ministranci i lektorzy 24.02.2017r. wzięli udział w Eliminacjach Mistrzostw Polski Służby Liturgicznej w piłce nożnej halowej - na ETAPIE REJONU PODHALA - SPISZA - ORAWY, zajmując I MIEJSCE !!!

Parafialny konkurs kolęd - 29.01.2017

Sobota, 4 lutego 2017 11:25

Jak co roku w niedzielę 29.01.2017 r. odbył się w kościele Parafialny Konkurs Kolęd dla dzieci i młodzieży - wzięły w nim udział 22 dzieci - pierwsze trzy miejsca kolejno zajęły - Martyna Olejarz, Konrad Bańkosz, Magdalena i Mateusz Bańkosz oraz wyróżnienie Kinga Niemiec.

Konkurs plastyczny - "różnorodność form plastycznych różańca świętego" - 31.10.2016

Wtorek, 15 listopada 2016 20:29

Jak co roku w miesiącu różańcowym - październiku został zorganizowany dla dzieci przedszkolnych i szkoły podstawowej konkurs plastyczny na zrobiony przez nie Różaniec św. dowolna techniką.

VIII Dziękczynna pielgrzymka Flisaków Pienińskich na zakończeniu sezonu do sanktuarium w Tuchowie

Sobota, 12 listopada 2016 20:51

Jak co roku - już ósmy raz - w niedzielę 06.11. odbyła się Dziękczynna Pielgrzymka Flisaków Pienińskich na zakończenie sezonu do sanktuarium Matki Bożej w Tuchowie.

Dekanalny etap eliminacji do turnieju Mistrzostw Polski Ministrantów w piłce nożnej halowe w kategorii szkoła gimnazjum dla Służby Liturgicznej

Sobota, 12 listopada 2016 20:48

W Niedzicy w sobotę - 06.11. - odbył się dekanalny etap eliminacji do turnieju Mistrzostw Polski Ministrantów w piłce nożnej halowe w kategorii szkoła gimnazjum dla Służby Liturgicznej - 12 drużyn z dekanatu Niedzica. Brali w nim udział również nasi ministranci i lektorzy - sprawili nam oni wielką radość zajmując 1 miejsce w turnieju zdobywając kwalifikacje do następnego etapu rozgrywek eliminacji Mistrzostw Polski Ministrantów - gratulacje !

Parafialna piegrzymka do Sokółki - cudu echarystycznego i miejsc kultu innych religii - Prawosławia i Islamu

Sobota, 8 października 2016 20:05

W dniach 23 i 24.09.2016r odbyła się nasza parafialna pielgrzymka - celem była modlitwa w sanktuarium cudu eucharystycznego w Sokółce na Podlasiu oraz sanktuarium Matki Bożej w Kodniu.

Nasz parafialna droga krzyżowa w intencji rodzin

Środa, 21 września 2016 12:23

Co roku, z racji Święta Podwyższenia Krzyża, licznie i rodzinnie gromadzimy się na naszej „ Sromowskiej Drodze Krzyżowej „ - tym razem w niedzielę - 11.09.2016r.. Intencją zawsze jest modlitwa za nasze rodziny, ich świętość ale i moc w dźwiganiu krzyży życia codziennego - zawierzyliśmy to wszystko Jezusowi i Jego Bolesnej Matce.

Inauguracyjna wyprawa koła misyjnego, scholki, ministrantów na zamek w Niedzicy i bacówkę

Środa, 21 września 2016 12:22

Jak co roku - tym razem 08.09. w czwartek - wybraliśmy się spontanicznie, na rozpoczęcie nowego roku spotkań, członkowie Koła Misyjnego, Scholii, Ministrantów na górę zamkową do Niedzicy - pokonaliśmy 270 schodów i zapora została zdobyta – zwieńczeniem tego wysokogórskiego sukcesu było spożycie tradycyjnych lodów na koronie zapory niedzickiej. Następnie udaliśmy się do naszego zaprzyjaźnionego bacy pana Jana Olejarza do jego bacówki, gdzie nas „suto uraczył oscypkami, korbaczami i cym jesce mioł „ - wielkie dzięki mu za to.

Grupa ze Stanów Zjednoczonych - ŚDM - w Sromowcach Wyżnych

Poniedziek, 25 lipca 2016 13:45

23.07. gościła w naszej Parafii w Sromowcach Wyżnych grupa młodzieży /50 osób/, która przyjechała na Światowe Dni Młodzieży ze Stanów Zjednoczonych. W naszym parafialnym kościele odprawili mszę św. pod przewodnictwem ks. Biskupa - przewodnika tej grupy.

Strona 1 z 100‹ poprzednie | 1 2 3 4 5 ... | następne ›