Ogłoszenia duszpasterskie: VI Niedziela Zwykła

Niedziela, 14 lutego 2021 08:56

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki i zachowanie bezpiecznej odległości, podczas nabożeństw w kościele, 1 osoba na 15 metrów.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    - Środa Popielcowa, rozpoczyna okres Wielkiego Postu, Msze św. w naszym kościele o godz. 7.00, 9.00, 18.00, obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych oraz obrzęd posypania głów popiołem. Od środy Popielcowej do I Niedzieli Wielkiego Postu przypadają kwartalne dni modlitw o ducha pokuty.
    - W piętek, o godz. 17.30 Droga krzyżowa połączona z koronką do miłosierdzia Bożego. Za pobożne odprawienie Drogi krzyżowej i udział w Gorzkich żalach, można uzyskać odpust zupełny.
    - W I Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.30 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym i msza św. o godz. 16.00
  3. Bóg zapłać za ofiary z ostatniej niedzieli na potrzeby gospodarcze i inwestycyjne w naszej parafii złożono: 5 510 zł.
  4. W następną niedzielę składka przeznaczona jest na Centrum Jana Pawła II Nie lękajcie się.
  5. Dziś po południu o godz. 15.30 nieszpory na zakończenie nabożeństwa 40- godzinnego
  6. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Pod Skałką. Bóg zapłać.
Ks. Rafał Jurczasiak – proboszcz