Ogłoszenia duszpasterskie: I Niedziela Wielkiego Postu

Niedziela, 21 lutego 2021 19:02

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki i zachowanie bezpiecznej odległości, podczas nabożeństw w kościele, 1 osoba na 15 metrów.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    - Poniedziałek: święto Katedry św. Piotra, apostoła
    - Wtorek: wspomnienie św. Polikarpa, biskupa i męczennika
    - W piętek, o godz. 17.30 Droga krzyżowa. Za pobożne odprawienie Drogi krzyżowej i udział w Gorzkich żalach, można uzyskać odpust zupełny.
    - Dziś I Niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.30 Gorzkie żale z kazaniem pasyjnym i msza św. o godz. 16.00
  3. "Dyrektor Szkoły Podstawowej w Sromowcach Wyżnych przypomina, że 26.02.2021r. mija termin rekrutacji do klasy pierwszej oraz do oddziału przedszkolnego".
    Rodziców, którzy nie zgłosili jeszcze dziecka, prosimy o dochowanie terminu."
  4. Składam serdeczne podziękowanie za posprzątanie kościoła i ofiarę na kwiaty mieszkańcom z ul. Pod Skałką. Bóg zapłać.