Ogłoszenia duszpasterskie: X Niedziela Zwykła

Niedziela, 6 czerwca 2021 11:47

1. Pamiętajmy, obwiązują nas maseczki i zachowanie bezpiecznej odległości, podczas nabożeństw w kościele, 1 osoba na 15 metrów.
  2. W kalendarzu liturgicznym:
    - Wtorek: wspomnienie św. Jadwigi, królowej
    - Czwartek  zakończenie oktawy „Bożego Ciała” poświęcenie wianków i błogo. dzieci
    - Piątek: Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.  W tym dniu można uzyskać odpust zupełny za publiczne odmówienie aktu wynagrodzenia. Podczas mszy św. o godz. 7.00 i 18.00 Odnowimy Akt Poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
    - Sobota: wspomnienie Niepokalanego Serca NMP
  3. Składam serdeczne podziękowanie, rodzicom młodzieży bierzmowanej za dar ołtarza.
  4. W poniedziałek po mszy św. wieczornej spotkanie z rodzicami dzieci, które w tym roku obchodzą rocznice I Komunii św.
  5. Bóg zapłać za ofiary złożone na budownictwo sakralne w Uroczystość Bożego Ciała
  6. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i ofiary na kwiaty mieszkańcom ul. Kosibowicza i Małkowskiej
Ks. Rafał Jurczasiak – proboszcz